Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Toast noworoczny u Starosty i Burmistrza

Toast noworoczny u Starosty i Burmistrza

W piątek 11 stycznia 2018 roku Starosta Powiatu Nowomiejskiego i Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego spotkali się na Toaście Noworocznym z przedstawicielami władz samorządów gminnych, miejskiego i powiatowego oraz radnymi, przedsiębiorcami i rzemieślnikami z terenu miasta i powiatu, kierownikami jednostek organizacyjnych – miejskich i powiatowych, urzędnikami, przedstawicielami lokalnych organizacji społecznych i stowarzyszeń oraz mediów.

Wśród uczestników spotkania był m.in: przedstawiciel Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Dyrektor Departamentu Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Bogdan Bartnicki.

Gospodarze uroczystości wyrazili swoje zadowolenie z faktu, że na to wyjątkowe spotkanie tak licznie przybyli zaproszeni goście. List z życzeniami do uczestników toastu skierował również Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki.

Zarówno Burmistrz jak i Starosta w kilku zdaniach podsumowali miniony rok w zakresie zrealizowanych zadań. Podkreślali również dobrą współpracę pomiędzy samorządami. Burmistrz przedstawił też najważniejsze zamierzenia inwestycyjne na 2019 rok, dziękując jednocześnie nowomiejskim przedsiębiorcom za dobrą współpracę i wsparcie realizacji wielu przedsięwzięć.

Podczas noworocznego spotkania w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury akcentem artystycznym był występ Mirosława Deredasa z Nowego MIasta Lubawskiego. 

Następnie goście zostali zaproszeni do sali sesyjnej Urzędu Miejskiego na toast noworoczny. Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego złożył wszystkim życzenia noworoczne, natomiast Starosta Powiatu Nowomiejskiego po złożeniu życzeń, wzniósł toast za pomyślność w Nowym 2019 Roku.

Ostatnio zmienianypiątek, 11 styczeń 2019 14:28
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem