Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jubileusz 97. urodzin mieszkańca naszego miasta

Jubileusz 97. urodzin mieszkańca naszego miasta

W poniedziałek 14 stycznia 2019 roku burmistrz Józef Blank w towarzystwie kierownika USC Ewy Machujskiej złożył wizytę Panu Władysławowi Malinowskiemu, aby z okazji 97. urodzin pogratulować dostojnemu Jubilatowi pięknego wieku oraz złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia na dalsze lata życia.

Spotkanie z Panem Władysławem i Jego najbliższymi upłynęło w miłej i rodzinnej atmosferze. Burmistrz Józef Blank zastał Jubilata w dobrym, pogodnym nastroju i podarował album pt. "Dawne Nowe Miasto Lubawskie w stu ilustrowanych opowieściach" z życzeniami miłej podróży w czasie po zakątkach naszego miasta.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem