Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.3&b=20200429&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Przedszkolu Miejskim

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Przedszkolu Miejskim

 

Święto Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku. Z tej okazji babcie
i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości - tak też było i w Przedszkolu Miejskim.

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały szanownych gości, a zaproszeni dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość i podziwiali piękne przedstawienia swoich wnucząt. Dzieci z każdej grupy przedszkolnej zaprezentowały programy artystyczne. Goście uroczystości mogli zatem obejrzeć Jasełka „Jezus malusieńki”, adaptację bajki „Jarzębinka”, przedstawienie „O babci i dziadku słów kilka”, „Bajki dla babci i dziadka”, „Jak to z babcią i dziadkiem było” oraz wiersze, piosenki i tańce: taniec kapeluszy, z szarfami. Przedszkolaki w ten sposób dziękowały babciom i dziadkom za cierpliwość, opiekę i czas jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz ogrom bezinteresownej miłości. Swoim najbliższym dzieci złożyły życzenia i wręczyły niespodzianki wykonane w przedszkolu.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków jak w tych dniach.

Ostatnio zmienianywtorek, 22 styczeń 2019 10:22
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem