Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Środowiska sportowe na toaście noworocznym u Burmistrza

Środowiska sportowe na toaście noworocznym u Burmistrza

W czwartek 31 stycznia 2019 roku do sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank zaprosił prezesów klubów sportowych, działaczy sportowych, trenerów, dyrektorów szkół i nauczycieli wychowania fizycznego oraz sponsorów na sportowy toast noworoczny. Na spotkaniu  obecni byli również radni miejscy z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Nadolskim.

Podczas spotkania przedstawiciele poszczególnych sekcji sportowych przedstawili dorobek sportowy klubów i osiągnięcia zawodników za 2018 rok. W dalszej części spotkania Burmistrz Józef Blank podziękował uczestnikom spotkania za pracę na rzecz rozwoju fizycznego nowomiejskiej młodzieży, za jej wychowywanie oraz za promocję Nowego Miasta Lubawskiego.

Następnie Burmistrz zaprosił przybyłych gości do wspólnego toastu noworocznego życząc jednocześnie pomyślności, sukcesów organizacyjnych i sportowych oraz realizacji wielu inicjatyw w Nowym 2019 Roku.

Do słów Burmistrza przyłączył się również Andrzej Nadolski Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim, który złożył sportowcom życzenia i wzniósł toast za pomyślny i szczęśliwy 2019 rok.

Ostatnio zmienianywtorek, 05 luty 2019 07:07
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem