Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.3&b=20200429&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Walne zebranie sprawozdawcze nowomiejskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów

Walne zebranie sprawozdawcze nowomiejskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów

W środę 6 lutego 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze nowomiejskiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Prezes Zarządu Związku Kazimierz Przybylski powitał licznie przybyłych członków, sympatyków oraz zaproszonych gości, wśród których byli m.in. Burmistrz Józef Blank, Wicestarosta Jerzy Czapliński, Dyrektor BS Robert Komasara.

Na początku zebrania dzielnicowy z Nowego Miasta Lubawskiego mł. asp. Mateusz Soter przeprowadził prezentację o sposobach wyłudzeń pieniędzy stosowanych przez oszustów, na które najbardziej narażone są osoby w starszym wieku.

Sprawozdanie z działalności Związku za 2018 rok przedstawił Prezes Przybylski. Kolejne sprawozdania dotyczyły prac Komisji Rewizyjnej oraz stanu finansów przedłożony przez Skarbnika Związku.

W swoim wystąpieniu Burmistrz Józef Blank w ciepłych słowach pogratulował rozwoju, zapału oraz ciekawych inicjatyw podejmowanych przez emerytów i zadeklarował jednocześnie dalsze wsparcie dla działalności nowomiejskiego Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

 

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem