Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Bal karnawałowy dla dzieci

Bal karnawałowy dla dzieci

We wtorek 5 lutego 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się karnawałowy „Bal dla dzieci”, w którym uczestniczyło 125 dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Organizatorem tej zabawy był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Wspólnie z uczestnikami w zabawie udział wzięli Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski, Dyrektor MCK Katarzyna Olęcka oraz Dyrektor MOPS w Nowym Mieście Lubawskim Elżbieta Rogowska.

Bajkowo przebrane dzieci od samego początku chętnie bawiły się, tańczyły włączając przy tym swoich najbliższych oraz angażowały się w konkursy i zabawy zręcznościowe prowadzone przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich przebrane w kolorowe stroje Myszki Miki, Minni i klaunów.

Zastępca Burmistrza wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej wręczyli trzem najmłodszym uczestnikom zabawne pluszaki, a także obdarowali nagrodami Króla i Królową Balu. Najaktywniejsze i najbardziej roztańczone Rodzinki otrzymały również interesujące upominki, w których każdy znalazł coś dla siebie. Dla przybyłych na bal milusińskich przygotowano także poczęstunek oraz paczki ze słodkimi upominkami.

 

 

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem