Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.2&b=20191212&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Wernisaż wystawy Barbary Ząbkiewicz

Wernisaż wystawy Barbary Ząbkiewicz

We wtorek 12 lutego Burmistrz uczestniczył w wernisażu wystawy pani Barbary Ząbkiewicz, który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Nowomiejska artystka zaprezentowała swoje ostatnie prace, zarówno obrazy jak i rękodzieło. Pani Barbara jest malarką wszechstronną, tym razem skupiła się na abstrakcji oraz obrazach malowanych na jedwabiu. Tworzy również piękne prace z wikliny, rzeźbi w drewnie oraz wykonuje ręcznie szyte lalki. Wszystkie te dzieła mieli okazję obejrzeć goście wernisażu, którzy licznie przybyli do biblioteki. Pani Barbara przywitała wszystkich poetyckimi słowani, w których zawarła swoje przemyślenia na temat weny i tworzenia. Nie zabrakło także czasu na wspólne dyskusje na temat sztuki.

Wystawę pt. "Malarstwo, rzeźba i rękodzieło" można oglądać w Pracowni Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Serdecznie zapraszamy.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem