Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.2&b=20191212&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

II Memoriał Zbigniewa Kuligowskiego w Nowym Mieście Lubawskim

II Memoriał Zbigniewa Kuligowskiego w Nowym Mieście Lubawskim

W piątek 15 lutego 2019 roku na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Skoku Wzwyż, Pchnięciu Kulą i Indywidualne Zimowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców.

II Memoriał im. Zbigniewa Kuligowskiego to zawody rangi wojewódzkiej zorganizowane przez Zarząd Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie.

Wśród uczestników otwarcia tego sportowego wydarzenia byli m.in.: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank, Starosta Nowomiejski Andrzej Ochlak, Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski, Prezes Zarządu W-M SZS Wacław Wasiela oraz Wiceprezes Mirosław  Urbanowski. Wśród gości nie zabrakło również rodziny Zbigniewa Kuligowskiego, który był nauczycielem i działaczem sportowym w Nowym Mieście Lubawskim oraz powiecie nowomiejskim, trenerem lekkiej atletyki i wieloletnim przewodniczącym Kolegium Sędziowskiego.

Na zakończenie sportowych zmagań, w poszczególnych kategoriach i konkurencjach m.in. w skoku wzwyż, pchnięciu kulą i biegach przełajowych Burmistrz Józef Blank wraz z Przewodniczącym Andrzejem Nadolskim dekorowali zwycięzców medalami i okolicznościowymi dyplomami.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem