Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Turniej tenisa ziemnego MOSiR Cup 2019 i podsumowanie Nowomiejskiej Ligi Lwa i Róży 2018

Turniej tenisa ziemnego MOSiR Cup 2019 i podsumowanie Nowomiejskiej Ligi Lwa i Róży 2018

W niedzielę 31 marca 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się otwarte halowe Indywidualne Mistrzostwa Tenisa Ziemnego w Grze Podwójnej "MOSiR Cup 2019", zorganizowane przez Dyrektora Marka Borkowskiego i Wojciecha Milewskiego. Tego samego dnia odbyło się również podsumowanie Nowomiejskiej Ligi Lwa i Róży 2018.

W otwarciu zawodów oraz podsumowaniu Ligi uczestniczył Burmistrz Józef Blank, który pogratulował i wręczył zwycięzcom w Lidze Lwa (pierwsza nowomiejska liga tenisa ziemnego) oraz zwycięzcom w Lidze Róży (druga nowomiejska liga tenisa ziemnego) medale oraz okolicznościowe statuetki.

Ideą MOSIR CUP jest popularyzacja tenisa ziemnego w Nowym Mieście Lubawskim, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Organizatorzy planuja prowadzenie szkółki tenisa ziemnego dla najmłodszych mieszkańców miasta oraz przeprowadzenie turniejów w ramach m.in. Ligi Lwa – pierwsza liga i Liga Róży – druga liga.

Klasyfikacja końcowa MOSiR Cup 2019 przedstawia się następująco:

  1. Karol Rykaczewski (Rybno)
  2. Łukasz Żywicki (Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Wojciech Milewski (Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Arkadiusz Zaleski (Pacółtowo)
  5. Marek Romanowski (Biskupiec)
  6. Rafał Godziński (Pacółtowo)
  7. Serafin Reszka (Tereszewo)
  8. Jacek Świątkowski (Lubawa)
  9. Marek Reszka (Tereszewo)
  10. Leszek Jastrzębowski (Lidzbark)
  11. Grzegorz Mickiewicz (Nowe Miasto Lubawskie)
  12. Remigiusz Wysocki (Pacółtowo)

Tabele Nowomiejskiej Ligi Lwa i Róży za 2018 rok przedstawiają się następująco:

LIGA LWA

Msc.

 

Nazwisko i imię

Mecze

Punkty

Sety

Gemy

1.

 

Żywicki Łukasz

7

13

+11

+41

2.

 

Rykaczewski Karol

7

13

+9

+26

3.

 

Milewski Wojciech

7

12

+6

+32

4.

 

Łukaszewski Janusz

7

11

+2

+11

5.

 

Boberek Roman

7

11

+1

-10

6.

 

Reszka Serafin

7

9

-6

-13

7.

 

Godziński Rafał

7

8

-9

-29

8.

 

Świątkowski Jacek

7

7

-14

-58


LIGA RÓŻY

Msc.

 

Nazwisko i imię

Mecze

Punkty

Sety

Gemy

1.

 

Romanowski Marek

8

16

+14

+61

2.

 

Jastrzębowski Leszek

8

15

+13

+49

3.

 

Reszka Marek

8

14

+8

+29

4.

 

Zaleski Arkadiusz

8

13

+3

+9

5.

 

Mickiewicz Grzegorz

8

12

0

+1

6.

 

Wysocki Remigiusz

8

11

-4

-7

7.

 

Milewski Leszek

8

10

-7

-14

8.

 

Kasprzycka Agnieszka

8

9

-12

-49

9.

 

Podowska Justyna

8

8

-16

-79

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 04 kwiecień 2019 08:38
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem