Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Promocja Nowego Miasta Lubawskiego w Kaliningradzie

Promocja Nowego Miasta Lubawskiego w Kaliningradzie

W dniach 26-27 kwietnia 2019 roku na terenie Muzeum Światowego Oceanu w Kaliningradzie odbywał się Festiwal Kultury Polskiej, na którym promowany był region Warmii i Mazur oraz idea cittaslow.

Nowe Miasto Lubawskie na tym wydarzeniu i podczas paneli tematycznych reprezentował Burmistrz Józef Blank oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marek Borkowski. Natomiast ofertę turystyczną naszego miasta na wspólnym stoisku Stowarzyszenia „Polskie Miasta Cittaslow” prezentował Jerzy Grządzielewski - Kierownik Referatu Promocji i Współpracy Zagranicznej w Urzędzie Miejskim.

Stoisko Cittaslow cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kaliningradu odwiedzających festiwal a promocja idei Cittaslow, ciekawych zabytków, szlaków rowerowych, pieszych czy kajakowych była możliwa dzięki licznym publikacjom dostępnym nieodpłatnie na stoiskach każdego z miasteczek Cittaslow.

W ramach wspólnego stoiska na festiwalu obok Nowego Miasta Lubawskiego prezentowały się również takie miasta jak: Gołdap, Lubawa, Sępopol, Biskupiec i Nidzica.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem