Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku


We wtorek 28 maja 2019 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się zakończenie roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2018/2019, który skupia już ponad 150 studentów.
Wśród gości byli m.in. Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank, Starosta Andrzej Ochlak, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury oraz przedstawiciele szkół i instytucji współpracujących z UTW w Nowym Mieście Lubawskim.

Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku Elżbieta Grzonkowska przedstawiła przebieg mijającego roku akademickiego i podziękowała za dotychczasowe wsparcie merytoryczne i finansowe oraz przedstawiła ofertę na okres wakacyjny.
Burmistrz Józef Blank w swoim wystąpieniu wyraził zadowolenie ze znakomitego funkcjonowania Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Nowym Mieście Lubawskim i życzył wszystkim studentom udanego wakacyjnego wypoczynku.
Na zakończenie uroczystości studenci przedstawili krótką prezentację i scenkę rodzajową o Konstantym Ildefonsie Gałczyńskim i jego żonie pt. „Zielony Konstanty i Srebrna Natalia”.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem