Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w SP2

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w SP2


W dniu 19 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycili swoją obecnością: Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Dorota Osińska, radne miejskie Mirosława Czernysz i Barbara Bober oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Brygida Karczyńska. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska.

 

Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu Dorota Osińska podziękowała uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Przewodnicząca Rady Rodziców Brygida Karczyńska podziękowała dyrekcji, nauczycielom i pracownikom za całoroczną współpracę. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III oraz nagrodzono uczniów klas IV - VII. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne. Wśród wyróżnionych byli najlepsi artyści i sportowcy szkoły oraz uczniowie ze stuprocentową frekwencją. Dyrektor Zbigniew Domżalski wręczył statuetki „Najlepszy z najlepszych”.

 

W klasach czwartych statuetkę otrzymała Pola Seroczyńska, w klasach piątych Marta Kwiatkowska, w klasach szóstych Kornel Seroczyński, a w klasie siódmej Michał Kwiatkowski. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pogratulował rodzicom wymienionych uczniów. Dyrektor pan Zbigniew Domżalski podziękował rodzicom za współpracę w mijającym roku szkolnym, a symboliczną wiązankę kwiatów wręczył Przewodniczącej Rady Rodziców Brygidzie Karczyńskiej. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 wszyscy udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami, którzy w obecności rodziców, koleżanek i kolegów wręczyli uczniom świadectwa.

Ostatnio zmienianywtorek, 25 czerwiec 2019 09:30
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem