Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 1

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 1


W dniu 19 czerwca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 zakończyli rok szkolny 2018/2019. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski, Radni Miejscy: Mieczysław Kubacki, Adam Kłosowski oraz Andrzej Jankowski, przedstawiciel firmy EXPOM z Kurzętnika Monika Gruźlewska, proboszcz Zbigniew Markowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Rudnik i jej zastępca Monika Szymańska.


Dyrektor szkoły Jerzy Resicki w kilku słowach skierowanych do zebranych na uroczystości podziękował za wspólny rok, życzył uczniom i wszystkim pracownikom szkoły udanych i bezpiecznych wakacji. A podczas uroczystego apelu wręczono nagrody najlepszym uczniom z klas III-VII. W tym roku, po raz trzeci w historii szkoły, zakład patronacki EXPOM w ramach Programu „Akademia EXPOM” ufundował nagrody rzeczowe dla uczniów szczególnie wyróżniających się wiedzą i wynikami w nauce z przedmiotów ścisłych i języków obcych. W tym roku nagrody otrzymało trzech uczniów z klas VII oraz trzech uczniów z klas VIII. Nagrody wręczył Prezes Zarządu Expom S.A. Rafał Domżalski. Wyróżnieni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją.


Zbigniew Gołębiewski przedstawił nazwiska uczniów, którzy otrzymali tytuły „Sportowiec roku”. Nagrody w postaci pucharów wręczył dyrektor szkoły. Wyróżniono również uczniów, którzy otrzymali tytuły laureata i finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego. Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Rudnik po raz pierwszy w tym roku szkolnym wręczyła trzy nagrody w konkursie „Złoty Rower” dla uczniów, którzy w roku bieżącym zrobili największy progres w wynikach nauczania w stosunku do roku ubiegłego. Po uroczystości uczniowie udali się na ostatnie w tym roku spotkania z wychowawcami do swoich klas.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem