Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Wernisaż wystawy prac Krzysztofa Osieckiego

Wernisaż wystawy prac Krzysztofa Osieckiego

W sobotę 23 listopada 2019 roku w „Przestrzeni Gruzownia” Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim Burmistrz Józef Blank uczestniczył w wernisażu wystawy prac malarskich naszego mieszkańca Krzysztofa Osieckiego.

Ekspozycja składa się z 32 prac malarskich, których tematem przewodnim jest pejzaż, niekiedy lekko niedopowiedziany, niejednoznaczny, symboliczny. Malarstwo, grafika i fotografia to pasja, którą nowomiejski artysta chętnie dzieli się uczestnicząc aktywnie w organizowanych wystawach, plenerach i życiu kulturalnym naszego miasta.

Twórczość Pana Krzysztofa Osieckiego - który mimo, że nie ukończył żadnej szkoły plastycznej - od kilku już lat prezentowana jest na wielu wystawach. Pan Krzysztof, jako artysta niezależny, tworzący w czasie wolnym od pracy i codziennych obowiązków inspiruje swoją determinacją i swobodą wyrazu.

Burmistrz Józef Blank pogratulował naszemu mieszkańcowi talentu artystycznego. Podziękował za promocję Nowego Miasta Lubawskiego oraz życzył  wielu ciekawych, nowomiejskich inspiracji w artystycznej pasji i przygodzie ze sztuką.

Ostatnio zmienianywtorek, 26 listopad 2019 07:45
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem