Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Turniej Policyjnych Drużyn Piłkarskich w Nowym Mieście Lubawskim

Turniej Policyjnych Drużyn Piłkarskich w Nowym Mieście Lubawskim

W sobotę 30 listopada 2019 roku Burmistrz Józef Blank i Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Nadolski uczestniczyli w otwarciu IV Powiatowego Turnieju Policyjnych Drużyn Piłkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Mieście Lubawskim, który odbył się w hali sportowo-widowiskowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W turnieju rywalizowało 9 drużyn (policyjnych, strażackich i piłkarskich) m.in. z Olsztyna, Działdowa, Nidzicy, ze Szczytna, Braniewa, Nowego Miasta Lubawskiego oraz klubów sportowych Constract Lubawa i PKP Cargo Iława.

Podczas turnieju halówki zbierane były środki na leczenie Julii Rówczyńskiej - małej dziewczynki chorej na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dzięki ofiarności sponsorów zawodnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, w tym czasie działała także kawiarenka, a wolontariuszki zbierały do puszek pieniądze. Odbyły się także licytacje koszulek i innych gadżetów piłkarskich m.in KS Constract, KS Drwęca. Z licytacji, konto Julii zasili kwota 1.200 złotych a z puszek 1.689,04 złotych.

W tym roku po raz pierwszy Turniej Policyjnych Drużyn Piłkarskich wygrała drużyna Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim, która otrzymała puchar z rąk Starosty Andrzeja Ochlaka i Komendanta Jacka Drozdowskiego. Wyniki całego turnieju są następujące:

1. KPP Nowe Miasto Lubawskie
2. PKP Cargo Iława
3. OPP Olsztyn
4. UM Nowe Miasto Lubawskie
5. KPP Szczytno
6. PSP Nowe Miasto Lubawskie
7. KPP Nidzica
8. KPP Braniewo
9. KPP Działdowo

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem