Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Toast noworoczny u Starosty i Burmistrza

Toast noworoczny u Starosty i Burmistrza

W piątek 10 stycznia 2020 roku Starosta Powiatu Nowomiejskiego i Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego spotkali się na Toaście Noworocznym z przedstawicielami władz samorządów gminnych, miejskiego i powiatowego oraz radnymi, przedsiębiorcami i rzemieślnikami z terenu miasta i powiatu, kierownikami jednostek organizacyjnych – miejskich i powiatowych, urzędnikami, przedstawicielami lokalnych instytucji i organizacji społecznych oraz stowarzyszeń i mediów.

Wśród uczestników spotkania był m.in: Poseł na Sejm RP Władysław Kosiniak-Kamysz, Poseł na Sejm RP Zbigniew Ziejewski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin i radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jolanta Szulc.

Gospodarze uroczystości wyrazili swoje zadowolenie z faktu, że na to wyjątkowe spotkanie tak licznie przybyły osoby mające wpływ na rozwój naszej Małej Ojczyzny. Zarówno Burmistrz jak i Starosta w kilku zdaniach podsumowali miniony rok w zakresie zrealizowanych zadań. Podkreślali również dobrą współpracę pomiędzy samorządami. Burmistrz przedstawił też najważniejsze zamierzenia inwestycyjne na 2020 rok, dziękując jednocześnie nowomiejskim przedsiębiorcom za dobrą współpracę i wsparcie realizacji wielu przedsięwzięć.

Podczas noworocznego spotkania w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury akcentem artystycznym był występ Klaudia Marzec Quartet z Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Następnie goście zostali zaproszeni do sali sesyjnej Urzędu Miejskiego na toast noworoczny. Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego złożył wszystkim życzenia noworoczne, natomiast Starosta Powiatu Nowomiejskiego po złożeniu życzeń, wzniósł toast za pomyślność w Nowym 2020 Roku.

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem