Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.1&b=20191126&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Zakończyły się wiosenne spotkania Burmistrza z mieszkańcami

Zakończyły się wiosenne spotkania Burmistrza z mieszkańcami

Dobiegła końca runda wiosennych spotkań Burmistrza z mieszkańcami w terenie, w których udział wzięli radni miejscy z Przewodniczącym Marcinem Deją, pracownicy merytoryczni Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim, Prezes MPGK Sp. z o.o. z pracownikami merytorycznymi oraz przedstawiciele służb mundurowych - Policji i Straży Miejskiej.

Na wszystkich spotkaniach Burmistrz Józef Blank przedstawiał przybyłym mieszkańcom realizowane obecnie zadania inwestycyjne oraz omówił plany inwestycyjne i remontowe na najbliższe lata.

Podczas spotkań w terenie mieszkańcy skorzystali z okazji zadając gospodarzowi miasta wiele pytań, na które burmistrz udzielał wyczerpujących odpowiedzi i wyjaśnień.

Burmistrz Józef Blank serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom za liczny, aktywny i merytoryczny udział w wiosennych spotkaniach w terenie.

Podziękowania gospodarz miasta kieruje również do przedstawicieli służb mundurowych oraz pracowników merytorycznych Urzędu Miejskiego i MPGK Sp. z o.o.

 

 

Ostatnio zmienianypiątek, 18 maj 2018 13:15
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem