Logo
Wydrukuj tę stronę

Pożegnanie starszaków w Przedszkolu Miejskim

Pożegnanie starszaków w Przedszkolu Miejskim

Dni 18 i 19 czerwca 2018 roku dla jednych przedszkolaków były zwykłymi dniami, ale dla trzech grup starszaków „Motylków”, „Wiewiórek” i „Kotków” były wyjątkowe, uroczyste, radosne a zarazem wzruszające, bowiem w przedszkolu odbywały się uroczystości „Pożegnania przedszkola”.

Absolwenci z poszczególnych grup przygotowali specjalnie na tę okazję występy artystyczne - były tańce, wiersze i piosenki wspominające czas spędzony w przedszkolu. Były także życzenia i podziękowania od pań nauczycielek, Dyrektora Jerzego Resickiego, Krzysztofa Widźgowskiego Zastępcy Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego, Piotra Lewandowskiego Przewodniczącego Rady Rodziców oraz od rodziców. Na pamiątkę sześciolatki otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki z dedykacją.

Skończył się 4-letni okres wspólnych zabaw i spotkań oraz wytężonej pracy. Dzieci z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, trudniejszych zadań.

Wszystkim dzieciom z Przedszkola Miejskiego życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni w nowomiejskich szkołach.  

 

 

 

Galeria

Design © UM Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.