Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.3&b=20200429&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Zakończenie roku szkolnego w SP nr 1

Zakończenie roku szkolnego w SP nr 1

W piątek 22 czerwca 2018 roku o godz.8.00 w nowomiejskiej „Jedynce” rozległ się ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018.

 

Na uroczystość w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II przybyli m.in.: Zastępca Burmistrza Krzysztof Widźgowski, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Lilia Karczyńska, radni: Adam Kłosowski, Mieczysław Kubacki oraz Adam Straus, Prezes Zarządu EXPOM S.A. w Kurzętniku Rafał Domżalski wraz z asystentką Martą Tchorzewską, Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Moczadło oraz goście z zaprzyjaźnionej szkoły partnerskiej z Kaliningradu - Andrei Dzhabiev i Stanislaw Polatovskii.

 

Dyrektor Szkoły Jerzy Resicki powitał wszystkich zebranych na uroczystości, podziękował za wspólny rok i życzył uczniom oraz wszystkim pracownikom szkoły udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Podczas uroczystego apelu wręczono nagrody 47 przodownikom nauki z klas IV-VII. Najlepsi uczniowie z klas III również otrzymali nagrody. Fundatorem dyplomów i nagród książkowych była Rada Rodziców.

 

W tym roku po raz drugi w historii szkoły zakład patronacki EXPOM S.A, w ramach Programu „Akademia EXPOM” ufundował bardzo wartościowe nagrody rzeczowe dla uczniów szczególnie wyróżniających się wiedzą i wynikami w nauce z przedmiotów ścisłych i języków obcych. Ważnym kryterium były również szczególne osiągnięcia w konkursach z tych przedmiotów na podstawie regulaminu programu, w ramach którego cyklicznie są nagradzani najlepsi z najlepszych Szkoły Podstawowej nr 1 – uczniowie klas VI i VII.

 

W tym roku nagrody ufundowane przez EXPOM S.A. z rąk Prezesa Zarządu Rafała Domżalskiego otrzymało 3 uczniów z klas VI oraz troje z VII. Dodatkowo uczeń – zdobywca nagrody LOLEK 2018 otrzymał nagrodę w postaci wartościowego sprzętu.

 

Wyróżnieni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją. Troje z klas I-III oraz 12 z klas IV-VII. Zbigniew Gołębiewski przedstawił nazwiska dwojga uczniów, którzy otrzymali tytuły „Sportowiec roku”. Nagrody w postaci pucharów wręczył Dyrektor Szkoły Jerzy Resicki.

 

Po uroczystości oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami.

 

 

 

Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem