Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Ślubowali uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej

Ślubowali uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej

12 października 2018 roku zapadnie wielu uczniom  klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka i uczniom Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim głęboko w pamięci - w tym dniu stali się oni pełnoprawnymi uczniami tych szkół.

W tym szczególnym dniu pierwszoklasistów wspierali swoją obecnością ich rodzice i dziadkowie oraz nauczyciele. Na uroczystość przybyli także Burmistrz Józef Blank, radni miejscy: Zofia Wilbrandt, Andrzej Nadolski i Zbigniew Ewertowski, Dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 2 Renata Szwarc, Dyrektor Szkoły Muzycznej Iwona Mrozińska, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 Brygida Karczyńska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej I Stopnia Elwira Łątkowska.

Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Akademię rozpoczęło wprowadzenie sztandaru Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim i odśpiewaniem hymnu państwowego.

Prowadząca przeprowadziła pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w obecności Wróżki i Wiedźmy przez Krainę Mądrości. Dzieci wykazały się wiedzą i umiejętnościami w różnych dziedzinach. Następnie pierwszoklasiści ze Szkoły Muzycznej swoim koncertem i tańcami przekonali, że wszyscy mogą przystąpić do ślubowania.

Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej Zbigniew Domżalski dokonał pasowania grupy pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia, a następnie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim. W tym wyjątkowym i ważnym dniu nowi członkowie społeczności uczniowskiej otrzymali upominki od Rady Rodziców.

Na zakończenie uroczystości głos zabrał Burmistrz Józef Blank życząc pierwszoklasistom ciągłego zgłębiania wiedzy i  wielu sukcesów w rozwoju swoich umiejętności i pasji. Każdy świeżo pasowany uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom i miłą niespodziankę.

 

 

 

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem