Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Wizyta sześciolatków w Urzędzie Miejskim

Wizyta sześciolatków w Urzędzie Miejskim

W środę 17 października 2018 roku grupa dzieci sześcioletnich z Przedszkola Miejskiego, spotkała się z Burmistrzem Józefem Blankiem oraz Zastępcą Burmistrza Krzysztofem Widźgowskim. Zastępca Burmistrza przywitał dzieci w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim.

Podczas spotkania dzieci bardzo interesowały się organizacją nowomiejskiego magistratu i zadawały dużo wnikliwych pytań Zastępcy Burmistrza. Ponad dwudziestoosobowa grupa przedszkolaków z naszego miasta wykazała się również wiedzą m.in. na temat herbu miasta, powiatu i godła państwowego oraz flagi miejskiej i flagi unijnej. Zastępca Burmistrza oprowadził dzieci po budynku urzędu pokazując m.in. galerię portretów ludzi zasłużonych dla rozwoju naszego miasta, salę ślubów i nowoczesne archiwum w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Następnie dzieci odwiedziły Burmistrza w jego gabinecie, w którym każde dziecko mogło zrobić sobie zdjęcie zasiadając w fotelu Burmistrza. Na zakończenie spotkania Burmistrz przekazał dzieciom drobne upominki.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem