Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

50-lecie związku małżeńskiego mieszkańców naszego miasta

50-lecie związku małżeńskiego mieszkańców naszego miasta

W środę 8 lutego 2017 roku Burmistrz Józef Blank odwiedził Państwa Honoratę i Ryszarda Przybylskich, aby wraz z Kierownikiem USC Barbarą Kwiatkowską złożyć Jubilatom życzenia z okazji 50-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.
Burmistrz udekorował dostojnych Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP, odczytał listy gratulacyjne (m.in. od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego) oraz podarował albumy „Kronika zatrzymanego czasu". Pani Honorata otrzymała również storczyk w doniczce.
Spotkanie upłynęło w miłej rodzinnej atmosferze i było okazją do wielu wspomnień Jubilatów z czasów Ich młodości.

Ostatnio zmienianyczwartek, 09 luty 2017 12:34
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem