Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jarmark Wielkanocny na nowomiejskim rynku

Jarmark Wielkanocny na nowomiejskim rynku

W niedzielę 9 kwietnia br. na rynku nowomiejskim odbył się VII Jarmark Wielkanocny zorganizowany przez Starostwo Powiatowe przy współpracy Urzędu miejskiego i Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście pod patronatem „Gazety Nowomiejskiej”.
Była to siódma edycja przedwielkanocnej imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większym zaineresowaniem. Z zaproszenia organizatorów skorzystało w tym roku prawie 60 wystawców.
Goście odwiedzający Nowe Miasto oraz mieszkańcy miasta i całego powiatu mieli okazję poczuć atmosferę Świąt Wielkanocnych oraz zaopatrzyć się w ozdoby i drobne upominki. Ponadto dla wszystkich, którzy zajmują się rękodziełem użytkowym i artystycznym, była to okazja do zaprezentowanie swoich wyrobów szerszemu gronu odbiorców.
Podczas jarmarku przeprowadzony został konkurs na najładniejszą ozdobę i w tym roku najciekawszą ozdobę zaprezentowała Warsztatownia Florystyczna "Arli" Arlety Brzozowskiej z Torunia.
Wszyscy wystawcy, z rąk starosty Andrzeja Ochlaka, wicestarosty Katarzyny Trzaskalskiej i burmistrza Józefa Blanka otrzymali okolicznościowe certyfikaty uczestnictwa oraz drobne upominki w postaci świątecznych pisanek.

Ostatnio zmienianywtorek, 11 kwiecień 2017 11:53
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem