Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Burmistrz podpisał umowę na budowę ulicy Głogowej

Burmistrz podpisał umowę na budowę ulicy Głogowej

W czwartek 20 kwietnia 2017 roku Burmistrz Józef Blank podpisał umowę z wykonawcą inwestycji polegającej na budowie ulicy Głogowej w Nowym Mieście Lubawskim o długości 211 mb.
W ramach inwestycji planowane jest wykonanie ciągu pieszo-jezdnego z kostki betonowej oraz budowa kanalizacji deszczowej odprowadzającej zebrane z tej ulicy wody deszczowej do istniejącej sieci w ulicy Kasztanowej.
Inwestycja ta pozwoli także na zminimalizowanie występujących obecnie uciążliwości związanych z niekontrolowanym spływem wody opadowej i błota na terenie osiedla. Koszt budowy ulicy Głogowej wynosi 537.641,60 złotych.
Wykonawcą robót budowlanych inwestycji, wyłonionym w wyniku złożonych w postępowaniu ofert, jest firma MUSA Alicja Musiał, Tadeusz Musiał Sp. Jawna z Targowiska Dolnego. Termin zakończenia realizacji inwestycji określony został w umowie do 15 września bieżącego roku.
W tym samym dniu Burmistrz podpisał również umowę z Panem Grzegorzem Drzycimskim na wykonywanie nadzoru inwestorskiego nad niniejszą inwestycją.

Ostatnio zmienianywtorek, 25 kwiecień 2017 07:17
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem