Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Inauguracja Nowomiejskich Dni Rodziny

Inauguracja Nowomiejskich Dni Rodziny

W czwartek 18 maja 2017 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury zainaugurowane zostały Nowomiejskie Dni Rodziny, które w tym roku odbywają się pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”.
Na powitanie gości zaśpiewały i zatańczyły dzieci z nowomiejskiego Przedszkola Miejskiego z grupy Motylki. Mali artyści swoim występem ułeły publiczność, która nagrodziła je gromkimi oklaskami.
Burmistrz Józef Blank w swoim wystąpieniu nawiązał do własnej wielopokoleniowej rodziny dodając, że jej posiadanie to wielkie szczęście. Następnie Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Rogowska przedstawiła uczestnikom uroczystości, program tegorocznych imprez i spotkań z okazji Nowomiejskich Dni Rodziny.
Przybyli goście z zainteresowaniem obejrzeli film dokumentujący przebieg ubiegłorocznych Dni Rodziny w Nowym Mieście Lubawskim. Następnie po krótkim bloku występów artystycznych rozpoczęła się prelekcja dr hab. Beaty Krzywosz - Rynkiewicz z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, której tematem przewodnim było znaczenie wzajemnej miłości w rodzinie. Swoje przemyślenia na temat rodziny, a zwłaszcza relacji w małżeństwach przedstawił ks. kanonik Zbigniew Markowski.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem