Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Zakończenie Nowomiejskich Dni Rodziny 2017

Zakończenie Nowomiejskich Dni Rodziny 2017

Już po raz dziewiętnasty w naszym województwie obchodzone były Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny, które w tym roku przebiegały pod hasłem „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”. Społeczność Nowego Miasta Lubawskiego aktywnie włączyła się w organizację Nowomiejskich Dni Rodziny i w okresie od 18 maja do 9 czerwca odbyły się liczne spotkania i wydarzenia mające na celu integrację nowomiejskich rodzin.
Uroczyste zakończenie obchodów Nowomiejskich Dni Rodziny odbyło się w piątek 9 czerwca 2017 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Wśród licznie zebranych gości obecni byli m.in.: Burmistrz Józef Blank, Starosta Andrzej Ochlak, Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Deja i Wiceprzewodnicząca Lilia Karczyńska, radni miejscy, dyrektorzy i kierownicy miejskich jednostek organizacyjnych, przedstawiciele nowomiejskich służb mundurowych, radni Młodzieżowej Rady Miasta wraz z opiekunem, Przewodniczący Rad Rodziców nowomiejskich szkół, słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku wraz z Prezesem Lechem Boberem, uczestnicy Klubu Seniora działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w naszym mieście oraz laureaci konkursów przeprowadzonych w ramach Święta Rodzin.
Burmistrz miasta wręczył upominki wszystkim laureatom konkursów, które odbyły się w ramach Nowomiejskich Dni Rodziny.
Uroczystość podsumowującą obchody Nowomiejskich Dni Rodziny uświetniła grupa taneczna z Gimnazjum in. Filomatów Nowomiejskich oraz mali wokaliści ze szkół podstawowych w Nowym Mieście Lubawskim.
Burmistrz Józef Blank na zakończenie uroczystości wręczył kwiaty koordynatorowi Nowomiejskich Dni Rodziny Pani Elżbiecie Rogowskiej i serdecznie podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w wydarzenia mające na celu integrację nowomiejskich rodzin.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem