Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej Nr 2

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej Nr 2

23 czerwca 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska.
Galę zaszczycili swoją obecnością m.in.: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank, Dyrektor Fabryki Mebli Szynaka Stanisław Robaczewski, radni miejscy: Kazimierz Zgliczyński, Zbigniew Ewertowski i Andrzej Nadolski, Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Meler.
Burmistrz Józef Blank w swoim wystąpieniu podziękował uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzył wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Meler podziękowała Dyrektorowi Szkoły, Wicedyrektor Szkoły, nauczycielom, pracownikom za całoroczną współpracę.
Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV - VI. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkowe statuetki. Wyróżnionych nagradzali Dyrektor Zespołu Szkół, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz wychowawcy uczniów. Nagrodzono Marcela Wiśniewskiego z klasy VI b, który został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Matematyki Patrycję Chmielewską z klasy VI b. Podziękowania za przygotowanie laureata i finalistki otrzymały panie: Małgorzata Fijałkowska i Edyta Rogozińska.
Dyrektor Zespołu Szkół Zbigniew Domżalski i Dyrektor Fabryki Mebli Szynaka Stanisław Robaczewski wręczyli statuetki „Najlepszy z najlepszych”. W klasach czwartych statuetkę przyznano Kornelowi Seroczyńskiemu z klasy IV b, a w klasach piątych Maciejowi Ławickiemu z klasy V b, a w klasach szóstych: Patrycji Chmielewskiej i Natalii Masłowskiej z klasy VI b.
Najlepsi sportowcy otrzymali nagrody z rąk Dyrektora Zespołu Szkół Zbigniewa Domżalskiego i radnego miejskiego Andrzeja Nadolskiego. Z kolei radny miejski Zbigniew Ewertowski wraz z Dyrektorem Szkoły wręczyli nagrody uczniom, którzy uzyskali stuprocentową frekwencję. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców swoje świadectwa.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem