Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Wrak Race na nowomiejskim Autodromie

Fofo Gazeta Nowomiejska Fofo Gazeta Nowomiejska

W niedzielę 25 czerwca 2017 roku na nowomiejskim Autodromie odbyła się kolejna edycja wyścigów Wrak Race o puchar Auto Części Kozłowscy, a otwarcia imprezy dokonał wspólnie z Radosławem i Krzysztofem Kozłowskimi Burmistrz Józef Blank.
Wśród fanów mocnych, samochodowych wrażeń było wielu mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego i regionu, którzy podziwiali specjalnie na tę okazję przygotowane wysłużone samochodowe wraki, które dostały drugie życie aby zmagać się na torze.
Impreza ta, tak jak i poprzednia, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem miłośników czterech kółek a jej organizatorzy, przygotowali wiele dodatkowych atrakcji - można było m.in. polatać helikopterem. 

Za najbardziej fantazyjnie przygotowany i najciekawiej prezentujący się samochód, organizatorzy wraz z widzami uznali pojazd o militarnym wyglądzie załogi numer 22 - Marcin Rezmer z Andrzejem Rezmerem - za co nagrodą był tablet. Wyróżnione za udział i odwagę zostały dwie siostry — Agata i Klementyna Serwatka z Wichulca koło Brodnicy.
Zwycięzcami Wrak Race zostali Jakub Taranowski z Lubawy z pilotem Patrykiem Jaworowskim i otrzymali szafkę narzędziową, drugie miejsce wywalczyli Sławomir Drzewiński z miejscowości Igliczyczyna koło Brodnicy z pilotem Witoldem Olszewskim, za które otrzymali rower. Trzecia nagroda przypadła Piotrowi Wiśniewskiemu z Bratiana z pilotem Januszem Jakielskim z nagrodą w formie torby narzędziowej i vouchera do iławskiego hotelu Stary Tartak.
Jak wszyscy zgodnie podkreślali była to ze wszech miar udana, dobrze zorganizowana i ciekawa impreza.

Ostatnio zmienianyczwartek, 29 czerwiec 2017 09:30
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem