Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Dzieci z wizytą w Urzędzie Miejskim

Dzieci z wizytą w Urzędzie Miejskim

W czwartek 20 lipca 2017 roku grupa dzieci, uczestnicząca w półkoloniach organizowanych przez Miejskie Centrum Kultury, spotkała się z Zastępcą Burmistrza Krzysztofem Widźgowskim, który powitał je w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim.
Podczas spotkania dzieci żywo interesowały się organizacją nowomiejskiego magistratu i zadawały dużo wnikliwych pytań Zastępcy Burmistrza. Ponad czterdziestoosobowa grupa młodych mieszkańców naszego miasta wykazała się również szczegółową wiedzą m.in. na temat herbu miasta i powiatu oraz podzieliła się swoimi wrażeniami z przebiegu tegorocznych Dni Nowego Miasta Lubawskiego.
Na zakończenie spotkania Zastępca Burmistrza przekazał dzieciom drobne upominki i oprowadził po budynku urzędu pokazując m.in. galerię portretów ludzi zasłużonych dla rozwoju naszego miasta, gabinet Burmistrza oraz salę ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem