Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowomiejska Biesiada za nami.

Nowomiejska Biesiada za nami.

W minioną sobotę (19 sierpnia) mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego oraz goście bawili się podczas Nowomiejskiej Biesiady Kasztelańskiej.
Przed Biesiadą Józef Blank Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego wraz z Panią Bożeną Dąbrowską Prezes Finishparkiet Drwęca i Panem Leszkiem Kopiczyńskim członkiem zarządu Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie wręczył puchary i medale młodym piłkarzom Finishparkiet Drwęca za osiągnięcia w minionym sezonie podczas mistrzostw województwa w piłce nożnej. Od godziny 16:00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji czekało na dzieci wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wesołe miasteczko z dużą tradycyjną karuzelą łańcuchową oraz mniejszymi kolorowymi karuzelami dla najmłodszych dzieci. Wielu zainteresowanych gromadziło się wokół koła fortuny oraz strzelnicy. Mieszkańcy miasta wraz z rodzinami i znajomymi mile spędzali czas w zorganizowanych ogródkach gastronomicznych, przyglądając się występom na plenerowej scenie. Każdy mógł zaspokoić swój gust muzyczny słuchając i oglądając występy zespołów DEFIS i SOLEO. Starsi mieszkańcy przypomnieli sobie światowe szlagiery, które dla Nowomieszczan wyśpiewał pochodzący z Serbii SASZA POPAZ.
Niewątpliwą gwiazdą wieczoru był Rafał Brzozowski wraz z zespołem, który o godzinie 21:00 zgromadził wokół sceny największą publiczność. Wielokrotne bisy były dowodem sympatii muzyka dla swoich fanów, którym artysta poświęcił dużo czasu rozdając autografy oraz pozując do zdjęć. Nowomiejską Biesiadę zakończył tradycyjnie pokaz sztucznych ogni, po którym młodzi niezmęczeni uczestnicy Biesiady mogli pobawić się w dyskotekowych rytmach muzyki przygotowanej przez DJ TOMA i DJ SASZĘ.

Ostatnio zmienianyczwartek, 24 sierpień 2017 11:19
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
powered by social2s

Galeria

Design © UM Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.