Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Miejska Biblioteka Publiczna otrzyma nawą jakość

Miejska Biblioteka Publiczna otrzyma nawą jakość

Burmistrz miasta Józef Blank wizytował Miejską Bibliotekę Publiczną, a zwłaszcza prowadzone w niej remonty i modernizację.


Gospodarz miasta zapoznał się z przebiegiem prac remontowych w nowomiejskiej placówce. Zakres robót w budynku obejmuje: remont łazienki, wymianę drzwi, grzejników, instalacji elektrycznej w biurach oraz w wypożyczalni dla dorosłych. Zakładane są  nowe lampy w oddziale dla dzieci i młodzieży, wymieniana jest instalacja centralnego ogrzewania oraz wykładziny PCV, udrożniana jest kanalizacja, położone są nowe tynki w stacji wymiennikowej ciepła, a także malowane wszystkie pomieszczenia w górnej kondygnacji budynku. Kolejnym etapem będzie zakup regałów, lady bibliotecznej, stolików pod komputery oraz krzeseł do wypożyczalni.

 

W/w prace  realizowane  są w ramach  zadania: Remont i wyposażenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim  współfinansowanego z  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet II Infrastruktura bibliotek 2016-2020 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zgodnie z umową Nr 00343/16/2016/IB/IK z dnia 06.02.2017 r.

 

Gospodarz miasta pozytywnie ocenił dotychczasowy przebieg prac remontowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Ostatnio zmienianypiątek, 29 wrzesień 2017 12:29
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem