Logo
Wydrukuj tę stronę

Rozpoczęły się jesienne spotkania Burmistrza z mieszkańcami w terenie

Rozpoczęły się jesienne spotkania Burmistrza z mieszkańcami w terenie

W poniedziałek 9 października 2017 roku Burmistrz Józef Blank spotkał się
z mieszkańcami ulicy Głogowej w Nowym Mieście Lubawskim - rozpoczynając tym samym jesienny cykl spotkań w terenie. Spotkanie było też okazją do odbioru wybudowanej ulicy Głogowej.

W spotkaniu udział wzięli: wykonawca inwestycji Tadeusz Musiał - właściciel firmy MUSA w Targowisku Dolnym, Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Deja oraz radni Rady Miejskiej: Lilia Karczyńska, Wojciech Kłosowski, Mieczysław Kubacki, Zbigniew Ewertowski, Adam Kłosowski i Krzysztof Hoppe, pracownicy merytoryczni Urzędu Miejskiego, funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz Policji, a także Prezes MPGK Sp. z o.o. Maciej Przybylski.

Burmistrz Józef Blank omówił zrealizowane w bieżącym roku oraz obecnie prowadzane inwestycje na terenie miasta, a także plany na kolejny rok. Gospodarz miasta wyraził zadowolenie z budowy ulicy Głogowej o długości 211 mb., która zlokalizowana jest w szczególnym terenie Nowego Miasta Lubawskiego. Inwestycja ta pozwoliła na zminimalizowanie występujących uciążliwości związanych z niekontrolowanym spływem wody opadowej i błota na terenie osiedla.

W ramach inwestycji wykonany został ciąg pieszo-jezdny z kostki betonowej oraz wybudowana kanalizacja deszczowa odprowadzająca zebraną z tej ulicy wodę deszczową do istniejącej sieci w ulicy Kasztanowej.

Na koniec spotkania Burmistrz podziękował mieszkańcom za liczne przybycie mimo niesprzyjającej aury oraz ich aktywny udział w spotkaniu. Natomiast mieszkańcy wyrazili swą wdzięczność bukietami kwiatów wręczonymi Burmistrzowi i wykonawcy inwestycji. Gospodarz miasta otrzymał też od mieszkańców pamiątkową statuetkę.

1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
powered by social2s

Galeria

Design © UM Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.