Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Zakończył się cykl jesiennych spotkań burmistrza z mieszkańcami

Zakończył się cykl jesiennych spotkań burmistrza z mieszkańcami

W czwartek 12 października 2017 roku odbyło się spotkanie przy skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Podleśnej, kończące jesienny cykl spotkań Burmistrza z mieszkańcami w terenie.

Dzień wcześniej, w środę, odbyło się spotkanie przy skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Storczykowej, natomiast we wtorek Burmistrz spotkał się z mieszkańcami ulicy Kornatki i przyległych.

W spotkaniach z mieszkańcami uczestniczyli również: Przewodniczący Rady Marcin Deja oraz radni, m.in.: Andrzej Nadolski, Zbigniew Ewertowski, Piotr Szpanowski, Mirosława Czernysz, a także Kierownik Referatu Inwestycji i Mienia Komunalnego Damian Artuszewski wraz z pracownikami merytorycznymi, Prezes MPGK Sp. z o.o. Maciej Przybylski oraz przedstawiciele służb mundurowych - Policji i Straży Miejskiej. 

W trakcie spotkań Burmistrz Józef Blank przedstawił zgromadzonym zrealizowane i realizowane obecnie w Nowym Mieście Lubawskim inwestycje oraz omówił plany inwestycyjne na następny rok. Tematem przewijającym się w spotkaniach był program rewitalizacji centrum miasta. Burmistrz Józef Blank zaprosił mieszkańców do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 25 października o godzinie 12:00 w Urzędzie Miejskim. Omówione wówczas zostaną z udziałem projektantów główne założenia dotyczące zmian zagospodarowania przestrzennego nowomiejskiego Rynku.

Spotkania w terenie były bardzo merytoryczne, a mieszkańcy żywo dyskutowali o sprawach dotyczących ich najbliższego otoczenia oraz bezpieczeństwa.

Burmistrz Józef Blank serdecznie dziękuje mieszkańcom za liczny udział w spotkaniach i konstruktywna dyskusję. Gospodarz miasta dziękuje również za obecność na spotkaniach przedstawicielom służb mundurowych.

Ostatnio zmienianywtorek, 17 październik 2017 07:03
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem