Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Pierwszy Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości

Pierwszy Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości

W czwartek 16 listopada 2017 roku Burmistrz Józef Blank uczestniczył w I Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości w Olsztynie, który odbył się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM.

To wyjątkowe wydarzenie zainspirowane przez Marszałka Województwa Gustawa Marka Brzezina i Prezesa Grupy WM Jarosława Tokarczyka zgromadziło samorządowców i przedsiębiorców z naszego regionu, dynamicznie rozwijające się start-upy i najlepszych polskich mówców, inspiratorów, trenerów i mentorów. Ideą kongresu było stworzenie przestrzeni wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy nauką, biznesem i technologią.

Podczas inauguracji Kongresu Przyszłości wręczone zostały nagrody dla laureatów Plebiscytu Inwestycja Roku 2016 prowadzonego przez Gazetę Olsztyńską.


W jednym z pięciu bloków tematycznych dotyczącym przyszłości miasteczek Cittaslow Burmistrz Józef Blank moderował dyskusję o współpracy zagranicznej i jej wpływie na rozwój społeczno-kulturalny mieszkańców oraz rozwój turystyki i lokalnej przedsiębiorczości.

Wcześniej w tym samym dniu Burmistrz Blank uczestniczył w otwarciu Międzynarodowego Oddziału Biura Cittaslow International w Olsztynie z udziałem Dyrektora Generalnego Pier Giorgio Olivetiego i Wicemarszałek Wioletty Śląskiej-Zyśk.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 27 listopad 2017 11:53
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem