Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Modernizacja oświetlenia na terenie Nowego Miasta Lubawskiego

Modernizacja oświetlenia na terenie Nowego Miasta Lubawskiego

Gmina Miejska Nowe Miasto Lubawskie systematycznie realizuje zadanie dotyczące rozbudowy i modernizacji oświetlenia ulicznego. Zamysłem całego przedsięwzięcia jest podniesienie standardu oświetlenia na terenie miasta tzn. rozbudowę istniejących ciągów oświetleniowych i zwiększenie ilości punktów oświetleniowych.

Aktualnie dokonano uzupełnienia i modernizacji oświetlenia ulicznego w następujących miejscach:

1) 4 punkty oświetleniowe przy ulicy Storczykowej - 4 szt. wysięgników i opraw oświetleniowych (niestety nie wiadomo czy zaświecą do końca roku, ponieważ trwa procedura przyłączeniowa i uzależniona jest od firmy Energa Oświetlenie Sp. z o.o.). Są to nowe punkty oświetleniowe, o które wnioskowali mieszkańcy podczas spotkań z Burmistrzem w terenie,

2) 1 punkt oświetleniowy przy ulicy Piastowskiej - dołożono na słupie oświetleniowym dodatkowy wysięgnik z oprawą, który ma na celu doświetlić parking (przy skrzyżowaniu z ul. Korczaka),

3) 3 punkty przy ulicy Kopernika (nawierzchnia gruntowa w stronę schodów do parku miejskiego) - 3 nowe słupy oświetleniowe żelbetonowe – linia napowietrzna wraz z wysięgnikami i oprawami.

Zadania były wykonywane przez Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Rejon Brodnica. Koszt uzupełnienia i modernizacji oświetlenia przy ulicy Storczykowej, Piastowskiej oraz ulicy Kopernika na podstawie dokumentacji projektowej wyniósł ponad 24 tys. złotych brutto.

Ostatnio zmienianypiątek, 24 listopad 2017 10:59
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem