Logo
Wydrukuj tę stronę

Modernizacja oświetlenia na terenie Nowego Miasta Lubawskiego

Modernizacja oświetlenia na terenie Nowego Miasta Lubawskiego

Gmina Miejska Nowe Miasto Lubawskie systematycznie realizuje zadanie dotyczące rozbudowy i modernizacji oświetlenia ulicznego. Zamysłem całego przedsięwzięcia jest podniesienie standardu oświetlenia na terenie miasta tzn. rozbudowę istniejących ciągów oświetleniowych i zwiększenie ilości punktów oświetleniowych.

Aktualnie dokonano uzupełnienia i modernizacji oświetlenia ulicznego w następujących miejscach:

1) 4 punkty oświetleniowe przy ulicy Storczykowej - 4 szt. wysięgników i opraw oświetleniowych (niestety nie wiadomo czy zaświecą do końca roku, ponieważ trwa procedura przyłączeniowa i uzależniona jest od firmy Energa Oświetlenie Sp. z o.o.). Są to nowe punkty oświetleniowe, o które wnioskowali mieszkańcy podczas spotkań z Burmistrzem w terenie,

2) 1 punkt oświetleniowy przy ulicy Piastowskiej - dołożono na słupie oświetleniowym dodatkowy wysięgnik z oprawą, który ma na celu doświetlić parking (przy skrzyżowaniu z ul. Korczaka),

3) 3 punkty przy ulicy Kopernika (nawierzchnia gruntowa w stronę schodów do parku miejskiego) - 3 nowe słupy oświetleniowe żelbetonowe – linia napowietrzna wraz z wysięgnikami i oprawami.

Zadania były wykonywane przez Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Rejon Brodnica. Koszt uzupełnienia i modernizacji oświetlenia przy ulicy Storczykowej, Piastowskiej oraz ulicy Kopernika na podstawie dokumentacji projektowej wyniósł ponad 24 tys. złotych brutto.

Ostatnio zmienianypiątek, 24 listopad 2017 10:59
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
powered by social2s

Galeria

Design © UM Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.