Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jubileusz 50-lecia związku małżeńskiego mieszkańców naszego miasta

Jubileusz 50-lecia związku małżeńskiego mieszkańców naszego miasta


W piątek 23 marca 2018 roku Burmistrz Józef Blank wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego złożył Państwu Jadwidze i Henrykowi Regel najlepsze życzenia z okazji 50-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.


Burmistrz wręczył Dostojnym Jubilatom Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odczytał list gratulacyjny oraz podarował album „Nowe Miasto Lubawskie - Impresje". Pani Jadwiga otrzymała od Burmistrza również storczyka w doniczce.


Spotkanie z Jubilatami upłynęły w miłej atmosferze i było okazją do wielu wspomnień.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 26 marzec 2018 12:39
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem