Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jubileusz 50-lecia związku małżeńskiego mieszkańców naszego miasta

Jubileusz 50-lecia związku małżeńskiego mieszkańców naszego miasta

 

W środę 21 marca 2018 roku Burmistrz Józef Blank wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego złożył Państwu Zofii i Tadeuszowi Boberek najlepsze życzenia z okazji 50-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

Burmistrz wręczył Dostojnym Jubilatom Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odczytał list gratulacyjny oraz podarował album „Nowe Miasto Lubawskie - Impresje". Pani Zofia otrzymała od Burmistrza również storczyka w doniczce.

Spotkanie z Jubilatami upłynęły w miłej atmosferze i było okazją do wielu wspomnień.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 26 marzec 2018 12:41
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem