Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.9.0&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Jubileusz 50-lecia małżeństwa mieszkańców naszego miasta

Jubileusz 50-lecia małżeństwa mieszkańców naszego miasta

We wtorek 17 kwietnia 2018 roku Burmistrz Józef Blank wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Barbarą Kwiatkowską odwiedził Państwa Halinę i Stanisława Runowskich oraz Państwa Władysławę i Lucjana Laskowskich, by złożyć najlepsze życzenia z okazji 50-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

Burmistrz wręczył Dostojnym Jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odczytał listy gratulacyjne oraz podarował album „Nowe Miasto Lubawskie - Impresje". Pani Halina i Pani Władysława otrzymały od Burmistrza również storczyki w doniczce.

Spotkania z Jubilatami upłynęły w miłej atmosferze i było okazją do wielu wspomnień z młodości, życiowych anegdot i dzielenia się swoimi życiowymi pasjami.

Ostatnio zmienianyczwartek, 19 kwiecień 2018 09:04
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem