Logo
Wydrukuj tę stronę

Rozpoczęły się wiosenne spotkania Burmistrza z mieszkańcami w terenie

Rozpoczęły się wiosenne spotkania Burmistrza z mieszkańcami w terenie

W czwartek 10 maja 2018 roku o godzinie 18.00 Burmistrz Józef Blank spotkał się z mieszkańcami ulicy Kolejowej, Żwirki i Wigury oraz ulic przyległych w Nowym Mieście Lubawskim - rozpoczynając tym samym wiosenny cykl spotkań w terenie. Natomiast w piątek 11 maja gospodarz miasta spotkał się w terenie z mieszkańcami ulicy Akacjowej i ulic przyległych.

Tematem spotkań było omówienie przez Burmistrza realizowanych i planowanych inwestycji w Nowym Mieście Lubawskim.

W spotkaniu udział wzięli: Przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Deja, radni Mirosława Czernysz, Adam Kłosowski, Andrzej Nadolski, Zbigniew Ewertowski, Piotr Szpanowski, Kierownik Referatu Inwestycji i Mienia Komunalnego Damian Artuszewski wraz z pracownikami merytorycznymi, funkcjonariusze Straży Miejskiej oraz Policji, a także Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Maciej Przybylski.

Burmistrz Józef Blank omówił prowadzone obecnie inwestycje na terenie miasta oraz plany na rok bieżący i najbliższe lata. Podkreślić należy, że mieszkańcy bardzo żywo byli zainteresowani podejmowanymi tematami spotkania i zadawali wiele pytań, na które Burmistrz szczegółowo odpowiadał. Na koniec spotkania Burmistrz podziękował mieszkańcom za liczne przybycie oraz ich aktywny udział w spotkaniu.

Warto wspomnieć, że Burmistrz spotyka się z mieszkańcami bezpośrednio w terenie od 2010 roku - corocznie wiosną i jesienią. Mieszkańcy mają wówczas możliwość przedstawienia na miejscu swoich oczekiwań w zakresie potrzeb inwestycyjnych oraz bieżących spraw organizacyjnych w ich najbliższym otoczeniu.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 15 maj 2018 05:52
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
powered by social2s

Galeria

Design © UM Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.