Logo
Wydrukuj tę stronę

II Nowomiejski Konkurs „Śladami Jana Pawła II”

II Nowomiejski Konkurs „Śladami  Jana Pawła II”

11 maja 2018 roku, w ramach XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny,  na obiektach sportowych  należących do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim odbył się II Nowomiejski Konkurs „Śladami  Jana Pawła II” dla uczniów szkół podstawowych. Organizatorem konkursu była nowomiejska „Jedynka”.  Konkurs otworzył Zastępca Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego Krzysztof Widźgowski.

Celem konkursu było propagowania zdrowego stylu życia, wzmacnianie więzi rodzinnych, kreowanie postaw prozdrowotnych poprzez kształtowanie nawyków aktywności ruchowej, podnoszenie świadomości społecznej w zakresie promowania i kształtowania prozdrowotnego stylu życia młodzieży szkół podstawowych, doskonalenie umiejętność działania w zespole i rozwijanie umiejętność pozytywnej i motywującej rywalizacji.

W konkursie udział wzięły Rodziny ze szkół w Nowym Mieście i w Kurzętniku. Ciekawe i różnorodne konkurencje sportowe przebiegły w atmosferze zrozumienia i przyjaźni. Konkurs zakończył się wyłonieniem zwycięzców, którymi została Rodzina z Zespołu Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku. Na II miejscu uplasowała się Rodzina z nowomiejskiej „Dwójki”, a na trzecim szkoła gospodarzy.

 

 

Ostatnio zmienianyśroda, 16 maj 2018 13:07
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
powered by social2s

Galeria

Design © UM Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.