Logo
Wydrukuj tę stronę

II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości zaszczycił Günter Verheugen

II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości zaszczycił Günter Verheugen

W dniach 7-8 czerwca 2018 roku w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Olsztynie odbywał się II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości, to niewątpliwie największe wydarzenie nie tylko w naszym regionie, ale także w północno-wschodniej Polsce.

Już po raz drugi Kongres zgromadził wybitne osobistości i znanych prelegentów, którzy podzielili się swoim doświadczeniem, przekazali potężną dawkę wiedzy, inspiracji i motywacji.

Z zaproszenia organizatorów skorzystał również Burmistrz Józef Blank, który uczestniczył w panelu dotyczącym rewitalizacji i rozwoju polskich miasteczek należących do Międzynarodowej Sieci Miast Cittaslow.

Na II Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości, zorganizowanym przez Grupę WM i Marszałka Województwa Gustawa Marka Brzezina, głos i reprezentacja Nowego Miasta Lubawskiego oraz powiatu były znaczące. Oprócz panelu o rozwoju małych miast, uczestnicy mięli okazję porozmawiać o kierunkach rozwoju Unii Europejskiej i roli Polski oraz m.in. o rozwoju nowomiejskich firm.

Kongres prowadził Krzysztof Ibisz, a prelegentami byli m.in. Henryka Bochniarz, Günter Verheugen, Piotr Gąsowski, Dorota Wellman, Krzysztof Hołowczyc, Iwona Guzowska, Iwona Pavlović, Grażyna Walszczak i wielu innych.

Ostatnio zmienianyczwartek, 14 czerwiec 2018 12:27
1
1
0
s2sdefault
powered by social2s
powered by social2s

Galeria

Design © UM Nowe Miasto Lubawskie. All rights reserved.