Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.3&b=20200429&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues

A+ A A-

Nowomiejska Biesiada Kasztelańska

Nowomiejska Biesiada Kasztelańska Nowomiejska Biesiada Kasztelańska

W sobotę 18 sierpnia 2018 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się Nowomiejska Biesiada Kasztelańska. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Od godziny 16.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na mieszkańców miasta czekało wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wesołe miasteczko z tradycyjną karuzela łańcuchową oraz mniejszymi karuzelami i dmuchańcami dla najmłodszych dzieci. Mieszkańcy miasta wraz z rodzinami i znajomymi mile spędzili czas w zorganizowanych ogródkach gastronomicznych, przyglądając się występom na plenerowej scenie.

Na początku Nowomiejskiej Biesiady Kasztelańskiej zebranych zabawiał Zespół   SKY, który śpiewał covery. Zadebiutował też zespół muzyczny powstały niedawno przy nowomiejskim Miejskim Centrum Kultury. Następnie na scenę wszedł znany i coraz bardziej popularny zespół z Nowego Miasta Lubawskiego - Reggaeside, który zagrał przyjemne jamajskie rytmy. Później swoje popularne hity disco polo zaśpiewał Zespół Skaner. Gwiazdą wieczoru tegorocznej Nowomiejskiej Biesiady Kasztelańskiej był Dawid Kwiatkowski. Nastoletni fani zebrani na koncercie doskonale znali jego utwory i głośno śpiewali z młodym wokalistą. 

Burmistrz Józef Blank zapewnił mieszkańców, że zarówno Dni Nowego Miasta Lubawskiego z Szynaka Day jak i Nowomiejska Biesiada Kasztelańska będą kontynuowane, co radośnie zostało przyjęte przez zebranych. 

Nowomiejska Biesiadę zakończył tradycyjnie pokaz sztucznych ogni, po którym młodzi niezmęczeni uczestnicy Biesiady mogli pobawić się w dyskotekowych rytmach muzyki przygotowanej przez Zespół SKY.

Ostatnio zmienianywtorek, 21 sierpień 2018 11:17
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem