Przejdź do treści
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-
mirek

mirek

Miejski Konkurs Ortograficzny w SP nr 2

16 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Miejski Konkurs Ortograficzny, który był zarazem eliminacjami do konkursu powiatowego „O Złote Pióro Starosty”.

Tekst dyktanda przygotowali pracownicy Referatu Oświaty Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Nowym Mieście Lubawskim. Do konkursu przystąpiło siedemnaścioro uczniów, a nad jego prawidłowym przebiegiem czuwały polonistki z nowomiejskich podstawówek.

Dyplomy i nagrody wręczył laureatom Zastępca Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego - Krzysztof Widźgowski. Dyktando najlepiej napisała uczennica Szkoły Podstawowej Nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim Patrycja Chmielewska, drugie miejsce zajął uczeń Szkoły Podstawowej Nr 2 Im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim Igor Orzeł, na trzecim miejscu uplasował się Bartosz Dąbkowski, a czwarte miejsce zajęła Katarzyna Polak - oboje ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a najlepszej czwórce życzymy sukcesów podczas konkursu powiatowego.

Remont budynku nr 1 Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym remontem budynku nr 1 Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim sp. z o. o. zmianie uległy miejsca udzielania świadczeń zdrowotnych:


1. Oddział Dziecięcy wraz z Izbą Przyjęć Dziecięcą przeniesiono do budynku bezpośrednio
sąsiadującego ze szpitalem (ul. Kopernika 14 D, Nowe Miasto Lubawskie)-za Poradnią Chirurgiczną i administracją,
2. Oddział Chirurgiczny przeniesiono na miejsce Oddziału Dziecięcego,
3. Poradnię Chorób Płuc i Gruźlicy przeniesiono do budynku (parter) zlokalizowanego na ul. Grunwaldzkiej 3 w Nowym Mieście Lubawskim (dawna przychodnia rejonowa).


Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.

Subskrybuj to źródło RSS

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem