Przejdź do treści
Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 723.
  • JFile::read: Nie można otworzyć pliku: /home/umnml/ftp/media/k2/assets/js/k2.frontend.js?v=2.10.2&b=20191212&sitepath=/.
Menu

baner

plenfrdeitrues
A+ A A-

Pożegnaliśmy ś. p. Henryka Kreńskiego

Pożegnaliśmy ś. p. Henryka Kreńskiego

We wtorek 24 października 2017 roku odbyła się uroczystość pogrzebowa ś. p. Henryka Kreńskiego - Komendanta Straży Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim.

Na uroczystość pogrzebową przybyło wiele osób emocjonalnie związanych z Panem Henrykiem. W kondukcie żałobnym wraz z rodziną zmarłego uczestniczyli , m.in. Burmistrz Józef Blank wraz z Zastępcą Krzysztofem Widźgowskim, radni Rady Miejskiej z Przewodniczącym Marcinem Deja, duże grono współpracowników z Urzędu Miejskiego, koledzy ze Straży Miejskiej w Nowym Mieście Lubawskim oraz Brodnicy, funkcjonariusze nowomiejskiej Policji i Straży Pożarnej, dyrektorzy miejskich jednostek organizacyjnych z delegacjami, dyrektorzy jednostek powiatowych oraz wielu przyjaciół i mieszkańców naszego miasta.

Ś. p. Henryk Kreński urodził się 5 czerwca 1955 roku w Łąkorzu. W Urzędzie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim został zatrudniony na stanowisku Komendanta Straży Miejskiej od początku jej powołania, tzn. od 1 kwietnia 1997 roku. Na tym stanowisku przepracował 20 lat. Ogólnie we wszystkich zakładach pracy przepracował 41 lat.

Ś. p. Henryk Kreński zmarł 20 października 2017 roku. Pozostawił żonę Annę i dwóch dorosłych synów - Bartosza i Remigiusza.

Pozostanie w naszej pamięci jako człowiek o wysokiej kulturze osobistej, empatyczny, wrażliwy na potrzeby człowieka, oddany pracy zawodowej i dobru mieszkańców naszego miasta.

Ostatnio zmienianyczwartek, 26 październik 2017 08:28
Powrót na górę

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem